Select your language ▼
Select your language ▲
≡≡Ltool MENU
Препорачани веб-сајт
Јапонски јазик
Кинески јазик
Корејски јазик
Англиски јазик
World/Travel
низа/податоци
датум
економија/финансии
HTML, CSS, Интернет

превод уредник

Ако титл е синхронизиран со филмот, можете да го поставите времето на титлот со поднасловот уредување алатка.

ДПИ, srt, видови STR фајл може да се прилагоди.

Related Tags
прилагодување на преводот синхронизација уредник насловот уредник слободна титли превод уреди речникот превод уреди туториал превод уреди MP4 преводот уреди